ZSU na Facebooku

Srebrna Szkoła 2018

 Publiczne Liceum Ogolnokształcące Sióstr Urszulanek w Rankingu Miesięcznika Perspektywy wśród szkół Licealnych zajęło 2 miejsce w Rybniku, 15 miejsce w województwie śląskim oraz 151 miejsce w kraju wśród najlepszych liceów w Polsce. 

 

Z wielką radością informujemy, że Adam Kaczmarczyk 3b LO uzyskał tytuł LAUREATA III stopnia w Olimpiadzie o Diamentowy Indeks Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie z matematyki, natomiast Anna Szwagierczak 1a LO uzyskała tytuł LAUREATA III stopnia w Olimpiadzie o Diamentowy Indeks Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie z geografii. 

Adam Kaczmarczyk 3b LO uzyskał również tytuł LAUREATA w Konkursie "O Złoty Indeks Politechniki Śląskiej w Gliwicach" oraz tytuł finalisty w Olimpiadzie Wiedzy o Państwie i Prawie.. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Martyna Mental 3b Lo zdobyła 1 miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy, w edycji Język angielski - pomysł na twoją przyszłość (zyskując jednocześnie indeks na KUL). Konkurs organizowany był przez IV LO w Rybniku oraz KUL, finał odbył się 6.04.2018.

 

 

Naszą stronę odwiedza

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

 

 


Joomla templates by Joomlashine