ZSU na Facebooku

Srebrna Szkoła 2017

  Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Publiczne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Rybniku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2017". 

 LISTOPAD 2017

DM

DT

WYDARZENIE SZKOLNE

1.

ŚR

Dzień ustawowo wolny od zajęć lekcyjnych

2.

CZ

*Apel wspólny, refleksja z okazji Dnia Zadusznego, odp. p. D. Bożętka

*Kl. IIIABC GIM, po 3 lekcji wyjście do kina: „Dwie korony”, odp. s. J. Żuk

Spowiedź SP kl. 1-5

3.

PT

Msza Święta dla Gim i kl. 7SP – I Piątek Miesiąca, godz. 7.50 (ks. Witold)

Msza Święta dla SP 1-5 – I Piątek Miesiąca, godz. 9.30 (o. Franciszkanin)

Msza Święta dla Liceum – I Piątek Miesiąca, godz. 12.30 (ks. Witold)

*Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy w Gimnazjum (język polski) - Etap Szkolny, godz. 9.00 – 10.30

4.

SB

-

5.

ND

-

6.

PN

*Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy w Szkole Podstawowej (język polski) - Etap Szkolny, godz. 9.00 – 10.30

*Konferencja RP pt. „Wnioski z analizy wyników egzaminu gimnazjalnego 2017 i egzaminu maturalnego 2017”,godz. 15.15 (uczestniczą nauczyciele uczący w ubiegłym roku w kl. 3LO i IIIGIM przedmiotów, z których odbywał się egzamin gimnazjalny lub egzamin maturalny)

* Rada Rodziców SP 1-6, godz. 18.00, salka jadalna (s. A. Duszyńska, s. B. Stępniewska, p. M. Dudek)

7.

WT

*Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy w Gimnazjum (matematyka) - Etap Szkolny, godz. 9.00 – 11.00

8.

ŚR

*Dzień Patriotyczny dla SP 1-5z okazji rocznicy Odzyskania Niepodległości (odp. p. A. Słowikowska, p. J. Kucharczak, p. F. Szweda, A. Szweda)

*Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy w Szkole Podstawowej (matematyka) - Etap Szkolny, godz. 9.00 – 11.00

9.

CZ

*Dzień Patriotyczny dla LO (godz. 9.40 – 12.30) z okazji rocznicy Odzyskania Niepodległości (odp. s. B. Markiewicz)

*Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy w Gimnazjum (język angielski) - Etap Szkolny, godz. 9.00 – 10.30

*Konferencja RP pt. „Organizacja pomocy pedagogiczno – psychologicznej w świetle nowych przepisów” (SP+GIM+LO),godz. 14.20 (8 lekcja w tym dniu odwołana)

* Rada Rodziców LO, godz. 18.00, salka jadalna (s. A. Duszyńska)

10.

PT

 *Dzień Patriotyczny dla GIM i kl. 7 SP (godz. 8.00 – 14.00), z okazji rocznicy Odzyskania Niepodległości, odp. s. B. Markiewicz

*Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy w Szkole Podstawowej (język angielski) - Etap Szkolny, godz. 9.00 – 10.30

11.

SB

-

12.

ND

-

13.

PN

*Olimpiada Języka Angielskiego, g. 9.00 – 10.00, odp. p. J. Adamczyk – Tomala

*Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy w Gimnazjum (historia) - Etap Szkolny, godz. 9.00 – 10.30

- wyjazd nauczycieli na spotkanie koordynatorów programu Erasmus+, Bochum (p. Z. Wolny, p. A. Piasecka, p. D. Grzegorzyca, s. A. Duszyńska)

14.

WT

*Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy w Szkole Podstawowej (historia) - Etap Szkolny, godz. 9.00 – 10.30

- wyjazd nauczycieli na spotkanie koordynatorów programu Erasmus+, Bochum (p. Z. Wolny, p. A. Piasecka, p. D. Grzegorzyca, s. A. Duszyńska)

15.

ŚR

*Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy w Gimnazjum (język niemiecki) - Etap Szkolny, godz. 9.00 – 10.30

- wyjazd nauczycieli na spotkanie koordynatorów programu Erasmus+, Bochum (p. Z. Wolny, p. A. Piasecka, p. D. Grzegorzyca, s. A. Duszyńska)

16.

CZ

*Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy w Szkole Podstawowej (język niemiecki) - Etap Szkolny, godz. 9.00 – 10.30

*I dzień XXVIII Ogólnopolskiego Forum Szkół Katolickich w Częstochowie – szkolenie dla dyrektorów(s. H. Drożdżyńska, s. B. Stępniewska, p. M. Dudek)

- wyjazd nauczycieli na spotkanie koordynatorów programu Erasmus+, Bochum (p. Z. Wolny, p. A. Piasecka, p. D. Grzegorzyca, s. A. Duszyńska)

17.

PT

*Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy w Gimnazjum (biologia) - Etap Szkolny, godz. 9.00 – 10.30

*II dzień XXVIII Ogólnopolskiego Forum Szkół Katolickich w Częstochowie

*Wystawienie przewidywanych ocen śródrocznych oraz powiadomienie uczniów i Rodziców (wszyscy nauczyciele)

18.

SB

*III dzień XXVIII Ogólnopolskiego Forum Szkół Katolickich w Częstochowie

19.

ND

-

20.

PN

*Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy w Gimnazjum (geografia) - Etap Szkolny, godz. 9.00 – 10.30

Wywiadówka SP,LO i GIM, godz. 17.00(wychowawcy, nauczyciele uczący wSP, LO i GIM)

21.

WT

*Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy w Gimnazjum (wiedza o społeczeństwie) - Etap Szkolny, godz. 9.00 – 10.30

22.

ŚR

*Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy w Gimnazjum (fizyka) - Etap Szkolny, godz. 9.00 – 10.30

*Rada Rodziców GIM i kl. 7SP, godz. 18.00, salka jadalna (s. A. Duszyńska, s. H. Drożdżyńska)

23.

CZ

 *Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy w Gimnazjum (chemia) - Etap Szkolny, godz. 9.00 – 10.30

*wyjazd gr. rozszerzonych z geografii, kl. 2ab/ i 3ab/ do Sosnowca, odp. K. Szweda

*etap rejonowy konkursu biblijnego

24.

PT

*Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy w Gimnazjum (język francuski) - Etap Szkolny, godz. 9.00 – 10.30

25.

SB

-

26.

ND

-

27.

PN

*Konferencja RP SP 1-7 – „Statut Szkoły Podstawowej”godz. 15.15

28.

WT

*Przyjazd Sióstr Urszulanek z Indonezji i krótka wizyta w szkole (spotkanie z uczniami, odp. Nauczyciele języka angielskiego)

29.

ŚR

Spowiedź SP 1-5

30.

CZ

Zabawa andrzejkowa dla SP, godz. 10.30 – 12.30, (w klasach, wychowawcy)

Zabawa Andrzejkowa dla klas 7 SP, LO i GIM, godz.16.00–21.30 (Samorząd  Uczniowski)  

*Możliwość wyjścia z klasami na CMENTARZ

 

Joomla templates by Joomlashine